Maszyny i narzędzia


Posiadamy najszerszą w Polsce ofertę ukosowarek do blach i rur. Dzięki ofercie firmy BEVELTOOLS oraz GERIMA, uzupełnionej o produkty innych marek jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązanie do każdej aplikacji związanej z fazowaniem lub zaokrąglaniem krawędzi blach, rur lub otworów, dzięki czemu cały proces przygotowania materiału pod spoinę staje się łatwiejszy i co najważniejsze znacznie szybszy. Jako jedyni na rynku posiadamy tak szeroki wybór:
– ukosowarki elektryczne (frez),
– ukosowarki pneumatyczne (frez),
– ukosowarki akumulatorowe (frez),
– ukosowarki ręczne elektryczne (płytki skrawające),
– ukosowarki ręczne elektryczne (materiał ścierny),
– ukosowarki mobilne (nóż skrawający),
– ukosowarki stacjonarne średnie (płytki skrawające),
– ukosowarki stacjonarne duże (materiał ścierny),
– ukosowarki do rur.

Oprócz ukosowarek, posiadamy również bardzo wysokiej jakości wiertarki stołowe, wiertarki słupowe, maszyny szlifujące i przecinarki taśmowe niemieckiej renomowanej firmy FLOTT. Dodatkowo, ofertę przecinarek tarczowych i przecinarek taśmowych uzupełniają u nas oferty włoskiego producenta firmy THOMAS oraz niemieckiej firmy JEPSON POWER. Są to dokładnie:
– przecinarki tarczowe,
– przecinarki taśmowe ręczne,
– przecinarki taśmowe grawitacyjne,
– przecinarki taśmowe półautomatyczne,
– przecinarki taśmowe automatyczne,
– przecinarki taśmowe przenośne
.

W przypadku pras, współpracujemy z liderami w branży, tj. firmą EMGPRESSES oraz firmą AIDA. W ofercie tej firmy są:
– prasy ręczne,
– prasy pneumatyczne,
– prasy mechaniczne mimośrodowe,
– prasy udarowe (znakowarki),
– prasy hydropneumatyczne,
– prasy ręczne
,
– prasy serwo,
– prasy mechniczne.

Za wykańczanie elementów metalowych, ich obróbkę i szlifowanie odpowiadają u nas urządzenia włoskiego producenta, firmy ACETI. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie dobrą cenę i najwyższą jakość. Aceti to „włoska robota” o niemieckiej jakości z bardzo szerokim wyborem:
– szlifierki pasowe,
– satyniarki,
– wykrawarki do rur
,
– gratowarki do blach,
– gratowarki do rur,
– ukosowarki,
– polerki,
– szlifierki inne,
– ostrzałki do wierteł, narzędzi i frezów trepanacyjnych,
– odciągi
.

Gratowarki firmy EMC to wielofunkcyjne, nowoczesne maszyny, które znajdują zastosowania w jednej lub kilku poniższych operacjach obróbki blachy i części po cięciu laserem, plazmą i przecinarkami gazowymi:
gratowanie,
zaokrąglanie krawędzi,
– oczyszczanie powierzchni,
– usuwanie tlenków,
– szlifowanie wykańczające.

Nasza firma posiada również w ofercie zwijarki do blach oraz zwijarki do profili firmy DAVI. Są to urządzenia trój- oraz czterowalcowe. Firma Davi, która powstała we Włoszech w roku 1966, jest największym na Świecie producentem zwijarek do blach oraz profili do ciężkich zadań, linii o wysokiej wydajności i spersonalizowanych maszyn do zwijania blach. Jej pozycja jest niepodważalna zarówno w odniesieniu do wielkości sprzedaży, jak i ilości zatrudnianych pracowników, wolumenu produkcji, aktywów oraz ratingu. Davi posiada również największą ilość zarejestrowanych patentów w branży i produkuje maszyny, zdolne zwijać blachę w zakresie od 1 do nawet 400 mm.

W swoim bogatym asortymencie produktów posiadamy również najwyższej jakości prostowarki i linie do rozwijania z kręgu niemieckiego producenta, firmy KOHLER. To firma z długoletnią tradycja i ogromnym doświadczeniem na rynku – od 1963 roku. Maszyn Peak Performer firmy Kohler znane są z wysokiej precyzji i wydajności. Skutecznie prostują oraz usuwają naprężenia w arkuszach blach do max. grubości 66 mm i szerokości 3500 mm.

Za gięcie oraz cięcie blach odpowiadają u nas prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe i automatyczne linie do gięcia i cięcia firmy GASPARINI. To 45 lat doskonałości w cięciu i gięciu – wydajność, jakość i obsługa klienta to trzy filary, na których Gasparini opiera swoją strategię.

Całość uzupełniają oferty najwyższej jakości narzędzi do gratowania niemieckiej firmy BOECK, narzędzi do pras krawędziowych topowego producenta w tej dziedzinie, firmy ROLLERI oraz precyzyjne łożyska szwajcarskiego producenta RKB, jak również maszyny i systemy cięcia laserem BODOR.