O nas


Kluczową ideą powstania i istnienia firmy  HGM Maszyny Sp. z o.o. jest tworzenie i proponowanie naszym Klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy bardzo wysoką jakość usług i produktów, a naszym głównym celem jest zadowolenie i pełna satysfakcja Klienta.

Nasza kadra posiada szerokie doświadczenie w sprzedaży maszyn CNC i nie tylko. Możemy Państwu pomóc w optymalizacji procesów produkcyjnych. Efekty naszej pracy redukują koszty do niezbędnego minimum. Oprócz samej sprzedaży maszyn i urządzeń, naszym głównym celem pozostaje również analiza potrzeb wszystkich klientów, dokładne słuchanie i znajdowanie takich rozwiązań, które z pewnością ułatwią Państwu pracę.

Współpracujemy z najlepszymi markami i producentami europejskimi, którzy tworzą swoje urządzenia oraz narzędzia według najlepszych i najwyższych standardów. Wszystkie dostarczane przez nas maszyny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, spełniają aktualne wymogi UE, jak również posiadają pełną dokumentację w języku polskim.

Trafiając do naszej firmy, z całą pewnością możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w doborze najlepszego produktu dla Waszego biznesu, co na pewno ułatwi Państwu przejście całego procesu inwestycyjnego. Wspólnie zbudujemy przyszłość Państwa firmy!„Nie potrafię przewidywać, ale potrafię kłaść podwaliny. Bo przyszłość jest czymś, co się buduje” 

Antoine de Saint-Exupery