Prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe

Prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe i automatyczne linie do gięcia i cięcia.
45 lat doskonałości w cięciu i gięciu. Wydajność, jakość i obsługa klienta to trzy filary, na których Gasparini opiera swoją strategię.

Najważniejszym laboratorium badawczym dla Gasparini są warsztaty produkcyjne klientów, biura projektowe i sale konferencyjne. Dlatego produkty Gasparini powstają zawsze w odpowiedzi na konkretne i rzeczywiste problemy, zarówno natury technicznej, jak i organizacyjnej.
To nie przypadek, że firma inwestuje 10% swoich obrotów w innowacje: to jedyny sposób, w jaki może pomóc klientom w zwiększeniu wydajności i produktywności. Dlatego posiada dziesięciu inżynierów zajmujących się projektowaniem i rozwojem maszyn.


Ponad 8000 pras krawędziowych i nożyc zainstalowanych na całym świecie. Wykwalifikowani operatorzy i pracownicy pozwalają na maksymalnie indywidualne podejście do klienta i efektywną pomoc.

Większość pracowników Gasparini posiada wykształcenie techniczne i doświadczenie na wszystkich poziomach firmy. Firma inwestujemy znaczną ilość czasu i zasobów, aby wprowadzić na rynek bardziej wydajne i precyzyjne technologie obróbki metali, aby zaoferować swoim klientom najlepsze dostępne rozwiązania. Gasparini oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie cięcia i gięcia, także dzięki współpracy z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi.

Gasparini – o firmie

Gasparini oferuje trzy główne platformy produktowe: prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe i linie automatyczne do gięcia i cięcia. Wszystkie produkty znajdują się na najwyższym poziomie swojego rynku, zapewniając najbardziej zaawansowaną technologię, solidną konstrukcję, przyjazną dla użytkownika konfigurację oraz szeroki zakres opcji i akcesoriów, aby dostosować maszynę do potrzeb własnych  klienta.

W tym celu Gasparini wprowadził „Dział Centrum Technologii”, utworzony przez zespół specjalistów, którzy w pełni poświęcili się analizie konkretnych potrzeb klientów i zapewnieniu najlepiej dopasowanego rozwiązania.


Dlaczego warto wybrać Gasparini?

Personalizacja i akcesoria
Niezależnie od potrzeb Gasparini ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie.

Niezawodność
Wysokiej jakości komponenty i dokładna konstrukcja sprawiają, że nasze prasy krawędziowe i nożyce gilotynowe są jakością samą w sobie, która utrzymuje funkcjonalność i wartość w czasie.

Wsparcie
Zespół profesjonalistów zawsze gotowych pomóc i rozwiązać każdą sytuację kryzysową w dowolnym miejscu na świecie.

Automatyzacja i 4.0
Gasparini zawsze był na czele na czele rozwoju technologicznego maszyn do cięcia i gięcia blach. Certyfikacja Industry 4.0 oraz współpraca z globalnymi organizacjami i firmami sprawiają, że Gasparini jest idealnym partnerem do przejścia do Fabryki Przyszłości.

Adaptacyjne crowning w czasie rzeczywistym
Technologie Adaptive Crowning firmy Gasparini zapewniają idealne gięcie na całej długości profilu, niezależnie od materiału.

Kontrola kąta
System GPS4 rozwiązuje problem sprężynowania blachy, nawet w przypadku gięcia tuż przy krawędzi lub w trudnych do obróbki materiałach.

Badania i innowacje
Gasparini ma około dziesięciu inżynierów i projektantów wraz ze specjalistycznym zespołem własnego oprogramowania. Wszyscy w Gasparini nieustannie słuchają naszych klientów, dzięki czemu Twój sposób pracy jest łatwiejszy i bardziej precyzyjny każdego dnia.

Nie ograniczaj pracy do tego, na co pozwala ci Twój sprzęt. Skontaktuj się z nami już dziś: technicy Gasparini opracują najlepszą maszynę zgodnie z twoim produktem i twoimi życzeniami.POZNAJ GAMĘ PRODUKTÓW GASPARINI


PRASY KRAWĘDZIOWE
X-PRESS

Prasa krawędziowa X-Press Gasparini

PRASY KRAWĘDZIOWE
X-PRESS NEXT HYBRID

Prasa krawędziowa X-Press
Next Hybrid GaspariniPRASA KRAWĘDZIOWA
X-PRESS 30/1250

Prasa krawędziowa X-Press
30/1250 Gasparini

NOŻYCE GILOTYNOWE
X-CUT

Nożyce gilotynowe X-Cut
Gasparini


STANOWISKA ZROBOTYZOWANE
I LINIE AUTOMATYCZNE
DO GIĘCIA I CIĘCIA

Automatyczna linia
do gięcia i cięcia Gasparini

AUTOMATYCZNA ZMIENIARKA
NARZĘDZI AGILE

Automatyczna zmieniarka
narzędzi Agile Gasparini