Ukosowarki ręczne

Posiadamy w swojej ofercie ukosowarki ręczne holenderskiej firmy BEVELTOOLS oraz niemieckiej firmy GERIMA.


UKOSOWARKI BEVELTOOLS

Niezależnie od tego, czy fazujesz, czy zaokrąglasz metal, innowacyjna opatentowana technologia Beveltools tworzy prawdziwą rewolucję! Obecne metody przygotowania spoiny, zaokrąglania i fazowania są wymagające fizycznie, niedokładne i czasochłonne. Właśnie dlatego Beveltools opracowało 2 kompaktowe i ergonomiczne koncepcje,

Bevel Mite® i Bevel Mate® sprawiają, że przygotowanie spoiny, fazowanie i zaokrąglanie metalu jest łatwiejsze, szybsze, dokładniejsze i tańsze. Dzięki Beveltools Twoja firma będzie gotowa na przyszłość.

Koncepcja Bevel Mite® – do lżejszych fazowań i zaokrąglania do głębokości 6 mm można zastosować koncepcję Bevel Mite®. Koncepcja Bevel Mite® jest bardzo kompaktowa, zwrotna i lekka. Dostępne są 3 wersje:
– z silnikiem elektrycznym (EBI-06 Premium i EBI 3.0),
– z silnikiem pneumatycznym (ABIS-R 3.0 i ABIS-B 3.0),
– z silnikiem akumulatorem (EBI-C 3.0).

Koncepcja Bevel Mate® – koncepcja, która została zaprojektowana do ciężkich fazowań do głębokości 12 mm. Maszyny Bevel Mate® są kompaktowe i wydajne. Dostępne w 2 typach:
z silnikiem elektrycznym (EBA 3.0),
– z silnikiem pneumatycznym (ABA 3.0).


Pobierz również katalog i zapoznaj się z pełną gamą ukosowarek firmy Beveltools. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się koniecznie z naszymi pracownikami.UKOSOWARKI GERIMA

Ukosowarki ręczne GERIMA dzielimy na:
– ukosowarki SMA MINI,
– ukosowarki SMA MULTI,
– ukosowarki SMA MAXI,
– ukosowarki SMT,
– ukosowarki SGA, SGB oraz SGC.

Pobierz również katalog i zapoznaj się z pełną gamą ukosowarek firmy Gerima. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się koniecznie z naszymi pracownikami.