Ukosowarki stacjonarne

Ukosowarki duże stacjonarne GERIMA dzielimy na:

1) Ukosowarki LGA

Wysokiej wydajności ukosowarka stacjonarna do obrabiania stali miękkiej, stali nierdzewnej, stali o wys. wytrzymałości oraz trudno-ścieralnej. W maszynach LGA materiał ukosowany jest za pomocą samojezdnej jednostki szlifującej.

Maszyny LGA występują w opcjach o długości roboczej od 1600 do 12000 mm i zdolności wykonywania faz o szerokości od 2 do 100 mm.

2) Ukosowarki LGC

Wysokiej wydajności ukosowarka stacjonarna do obrabiania stali miękkiej, stali nierdzewnej, stali o wys. wytrzymałości oraz trudno-ścieralnej. W maszynach LGC jednostka szlifująca jest nieruchoma.

Maszyny LGC występują w opcjach o długości roboczej od 1600 do 3000 mm i zdolności wykonywania faz o szerokości od 2 do 100 mm.

3) Ukosowarki LGE

Wysokiej wydajności ukosowarka stacjonarna bazująca na konstrukcji LGA. Ze swoim modularnym systemem szynowym może obrabiać blachy nawet do 20 m.

Maszyny LGE występują w opcjach o długości roboczej od 1600 do 3000 mm i zdolności wykonywania faz o szerokości od 2 do 100 mm. System jezdny może mieć długość od 3 do 20 m.

4) Ukosowarki LGP

Seria LGP oferowana jest w trzech różnych wariantach jednostek szlifujących i dla różnych średnic rur:
– ukosowanie od góry (sterowanie ręczne),
– ukosowanie od góry (sterowanie automatyczne),
– ukosowanie od góry i dołu (sterowanie ręczne i automatyczne).


Maszyny LGP występują w opcjach dla rur o średnicy od 300 do 9000 mm i zdolności wykonywania faz o szerokości od 2 do 100 mm.

5) Ukosowarki LPP

Precyzyjna i szybka ukosowarka do rur, rur giętych oraz profili T

Maszyny LPP występują w opcjach dla rur o średnicy od 250 do 1200 mm i zdolności wykonywania faz o szerokości do 100 mm. Maksymalna grubość obrabianych rur to 100 mm.

Pobierz również katalog i zapoznaj się z pełną gamą ukosowarek firmy Gerima. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się koniecznie z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze i konfiguracji stacjonarnej ukosowarki dla Państwa firmy.