Usługi


Firma HGM Maszyny Sp. z o.o. na pierwszym miejscu stawia potrzeby klientów. Niezależnie od tego czy jest to zamówienie złożone w ostatniej chwili, czy stała współpraca z nami, nasz zespół przekroczy Wasze oczekiwania. Pracowaliśmy z różnymi klientami, a każdy z nich miał wyjątkowe potrzeby. Jeśli więc masz specjalne wymagania, skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów, oferujemy m.in. usługi UKOSOWANIA BLACH, co pozwoli Państwu przygotować każdy materiał pod proces spawania. W swoim asortymencie posiadamy najwyższej jakości urządzenia ukosujące, które spełniają najwyższe standardy rynkowe. Nasz zespół z całą pewnością podejmie się każdego wyzwania i pomoże również w doborze właściwego urządzenia.

Dodatkowo, nasi pracownicy chętnie wesprą Państwa w szkoleniu załogi z zakresu ZWIJANIA BLACH oraz STOŻKÓW, jak również szkolenia OBSŁUGI urządzeń do tego typu zadań.

Ponadto, oferujemy także:
REGENERACJĘ hydroakumulatorów,
NAPRAWĘ hydroakumulatorów,
REGENERACJĘ akumulatorów do elektronarzędzi,
REGENERACJA narzędzi skrawających (frezów, wierteł itp.),
CIĘCIE GAZOWE do 300 mm,
CIĘCIE PLAZMOWE do 65 mm,
CIĘCIE LASEROWE do 20 mm,
FAZOWANIE przecinarką plazmową, palnikiem gazowym oraz sekatorem,
GIĘCIE na prasach krawędziowych o nacisku do 300 T i max. dł. 3000 mm,
ŚRUTOWANIE,
LAKIEROWANIE PROSZKOWE elementów o max. wym. 1400 x 1800 mm i dł. do 6 m.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo w zakładce „KONTAKT„.