Zwijarki do blach i profili

Firma Promau Davi produkuje zwijarki do blach i profili każdego rodzaju i w każdym rozmiarze. Na życzenie, możemy przygotować ofertę na urządzenie o dowolnym poziomie wydajności. Promau w rzeczywistości posiada wiedzę z zakresu techniki, projektowania i produkcji, co pozwala firmie poradzić sobie z każdym zapytaniem.

W swojej bogatej ofercie zwijarek do blach i profili Davi posiada zwijarki trójwalcowe, zwijarki czterowalcowe, zwijarki do profili oraz w pełni zautomatyzowane linie i systemy do produkcji wież wiatrowych.
ZWIJARKI DO BLACH TRÓJWALCOWE MAV i MCO

Zwijarka do blach Davi typ MAV

Zwijarka do blach Davi typ MCO
ZWIJARKI DO BLACH CZTEROWALCOWE MCA i MCB

Zwijarka do blach Davi typ MCA
Zwijarka do blach Davi typ MCBZWIJARKI DO BLACH – SYSTEMY DO ZWIJANIA WIEŻ WIATROWYCH WT

Zwijarka do blach Davi typ MCB WT
Zwijarka do blach Davi typ MCB WTZWIJARKI DO PROFILI MCP

Zwijarka do blach Davi typ MCP
Zwijarka do blach Davi typ MCPZWIJARKI DO PROFILI MCP W PRZEMYŚLE STOCZNIOWYM

Zwijarka do blach Davi typ MCP – przemysł stoczniowyZWIJARKI DO BLACH – W PEŁNI AUTOMATYCZNE LINIE
Zastosowanie zwijarek firmy Promau Davi:

Wieże wiatrowe

Czterowalcowe zwijarki DAVI z naszym ekskluzywnym pakietem wysoko wydajnościowym są często zakupywanymi systemami przez producentów wież wiatrowych, którzy używają ich do produkcji cylindrów i stożków do swoich wież, w trybie półautomatycznym, w czasie nie dłuższym niż 10-15 minut i obsłudze przez jednego operatora.

Platformy Off-Shore

Zwijarki trój- i czterowalcowe to odpowiednie maszyny do produkcji monopile’i statywów z grubej blachy o podwyższonej wytrzymałości.

Lotnictwo i kosmonautyka

DAVI dostarcza kompletne rozwiązania do produkcji komponentów lotniczych i kosmicznych, takich jak skrzydła, części kadłuba oraz innych podzespołów do pojazdów kosmicznych i kapsuł.

Stocznia

Zwijarki Davi używane są w produkcji różnego rodzaju kształtów w przemyśle stoczniowym.

Energetyka

Zwijarki trój- i czterowalcowe to lider w przemyśle ciężkich zastosowań, grubych blach używanych w produkcji obudów reaktorów jądrowych i turbin.

Zbiorniki

Maszyny trój- i czterowalcowe Davi wyposażone zostały w technologię, pozwalającą im być liderami wśród najlepszych producentów w wytwarzaniu komponentów z najwyższą dokładnością.

Maszyny do robót ziemnych

Zwijarki Davi są idealnym wyborem przy zwijaniu grubych blach o podwyższonej wytrzymałości i odporności na ścieranie.

Cysterny

Czterowalcowe zwijarki Davi sterowane CNC są idealnym wyborem do produkcji cystern samochodowych o długości do 12 m, a nawet więcej.

Konstrukcje

Maszyny do zwijania profili i kątowników mają szerokie zastosowanie w produkcji ciężkich i wielkich konstrukcji.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy i doradzimy w doborze najlepszego urządzenia dla Państwa firmy i biznesu.