HGM MASZYNY

Kluczową ideą powstania i istnienia firmy jest tworzenie i proponowanie naszym Klientom rozwiązań dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy bardzo wysoką jakość usług i produktów, a naszym głównym celem jest zadowolenie i pełna satysfakcja Klienta.

Gwarantem powodzenia w biznesie jest niezawodny, profesjonalny i cieszący się zaufaniem Partner. Nasza kadra posiada szerokie doświadczenie w sprzedaży maszyn CNC i nie tylko. Możemy Państwu pomóc w optymalizacji procesów produkcyjnych. Efekty naszej pracy redukują koszty do niezbędnego minimum. Oprócz samej sprzedaży maszyn i urządzeń, naszym głównym celem pozostaje również analiza potrzeb wszystkich klientów, dokładne słuchanie i znajdowanie takich rozwiązań, które z pewnością ułatwią Państwu pracę.

Współpracujemy z najlepszymi markami i producentami europejskimi, którzy tworzą swoje urządzenia według najlepszych i najwyższych standardów. Wszystkie dostarczane przez nas maszyny posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, spełniają aktualne wymogi UE, jak również posiadają pełną dokumentację w języku polskim.

W swojej bogatej ofercie posiadamy maszyny i narzędzia przemysłowe z najwyższej półki, produkowane w głównej mierze w Europie. W portfolio firmy znajdują się m.in. zwijarki/walcarki do blach i profili, prostowarki do blach, gratowarki do blach, ukosowarki ręczne i stacjonarne, prasy ręczne i pneumatyczne (oraz inne), nowoczesne prasy serwo i mechaniczne, wiertarki stołowe i słupowe, prasy krawędziowe i gilotyny, przecinarki taśmowe i tarczowe, szlifierki oraz wykrawarki.

Oprócz maszyn i bogatego wyboru narzędzi, oferujemy również serwis urządzeń oraz elektronarzędzi. Dodatkowo, nasza oferta uzupełniona jest w usługi ukosowania blach, zwijania blach, cięcia plazmą oraz szkolenia z obsługi maszyn.

Trafiając do naszej firmy, otrzymujecie Państwo gwarancję doboru najlepszego produktu, który przyniesie wymierne korzyści dla Państwa procesów produkcyjnych, przy optymalnym zwrocie inwestycji.

W przypadku zapytań na inne maszyny, narzędzia, serwis lub usługi zapraszamy do kontaktu z naszymi Pracownikami.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie naszej oferty?

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.