Wiertarki

FLOTT

Najwyższa jakość urządzeń wykonana w Niemczech

Od ponad 155 lat jest to nie tylko motto firmy FLOTT, ale także żywa filozofia firmy. W 1854 r. W Remscheid w Niemczech założono małe rodzinne przedsiębiorstwo, które opracowało i produkowało wiertarki piersiowe i sprzęt wiertniczy najwyższej jakości na rynek niemiecki.

Dzięki tym maszynom i wynalezionym przez lata wiertarkom firma Arnz FLOTT napisała historię w segmencie obrabiarek i dlatego jest rozpoznawana w kręgach branżowych i często nazywana „pionierem” technologii wiercenia. Dziś firma zawdzięcza swoją ugruntowaną na międzynarodowych rynkach maszyn pozycję wyjątkowemu doświadczeniu w dziedzinie inżynierii i jakości produktów. Dzięki swoim globalnym partnerom FLOTT jest nie tylko najstarszym, ale także jednym z wiodących w Europie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości wiertarek, pił i szlifierek.

Wiertarki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Zobacz również: