PRASY

AIDA

AIDA jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji, sprzedaży, serwisie, wsparciu, remoncie i modernizacji pras do tłoczenia i urządzeń do automatyzacji formowania metalii.

Serwo i mechaniczne prasy tłoczące AIDA mają wydajność od 30 do 4000 ton, od 1 do 1500 skoków na minutę. Linia produktów obejmuje prasy z wybraniem w ramie, prasy z ramą z prostym bokiem, prasy dużej prędkości, prasy do kucia na zimno, prasy transferowe i progresywne oraz urządzenia do transportu materiałów i podawania po rozwinięciu z kręgu. AIDA oferuje jeden z najszerszych asortymentów kompletnych systemów do obróbki plastycznej metalu od jednego producenta.

AIDA jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań do obróbki metali i może się pochwaić globalną siecią sprzedaży i serwisu w prawie 39 miastach w 19 krajach oraz ponad 80 000 pras pracujących w ponad 60 krajach na całym świecie, które produkują szereg elementów dla wielu branż, jak motoryzacyjna, AGD, elektroniczna i elektryczna i innych.

Prasy mechaniczne

Prasy serwo

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Zobacz również: