Zwijarki do blach i profili

DAVI

Firma Promau Davi produkuje zwijarki do blach i profili każdego rodzaju i w każdym rozmiarze. Na życzenie, możemy przygotować ofertę na urządzenie o dowolnym poziomie wydajności. Promau w rzeczywistości posiada wiedzę z zakresu techniki, projektowania i produkcji, co pozwala firmie poradzić sobie z każdym zapytaniem.

W swojej bogatej ofercie zwijarek do blach i profili Davi posiada zwijarki trójwalcowe, zwijarki czterowalcowe, zwijarki do profili oraz w pełni zautomatyzowane linie i wysoce zaawansowane systemy do produkcji wież wiatrowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy i doradzimy w doborze najlepszego urządzenia dla Państwa firmy i biznesu.

ZWIJARKI DO BLACH I PROFILI

  Wersja zwijarki:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Modele zwijarek:

  Zastosowanie zwijarek firmy Promau Davi:

  WIEŻE WIERTNICZE

  Czterowalcowe zwijarki DAVI z naszym ekskluzywnym pakietem wysoko wydajnościowym są często zakupywanymi systemami przez producentów wież wiatrowych, którzy używają ich do produkcji cylindrów i stożków do swoich wież, w trybie półautomatycznym, w czasie nie dłuższym niż 10-15 minut i obsłudze przez jednego operatora.

  PLATFORMY OFF-SHORE

  Zwijarki trój- i czterowalcowe to odpowiednie maszyny do produkcji monopile’i statywów z grubej blachy o podwyższonej wytrzymałości.

  LOTNICTWO I KOSMONAUTYKA

  DAVI dostarcza kompletne rozwiązania do produkcji komponentów lotniczych i kosmicznych, takich jak skrzydła, części kadłuba oraz innych podzespołów do pojazdów kosmicznych i kapsuł.

  STOCZNIA

  Zwijarki Davi używane są w produkcji różnego rodzaju kształtów w przemyśle stoczniowym.

  ENERGETYKA

  Zwijarki trój- i czterowalcowe to lider w przemyśle ciężkich zastosowań, grubych blach używanych w produkcji obudów reaktorów jądrowych i turbin.

  ZBIORNIKI

  Maszyny trój- i czterowalcowe Davi wyposażone zostały w technologię, pozwalającą im być liderami wśród najlepszych producentów w wytwarzaniu komponentów z najwyższą dokładnością.

  MASZYNY DO ROBÓT ZIEMNYCH

  Zwijarki Davi są idealnym wyborem przy zwijaniu grubych blach o podwyższonej wytrzymałości i odporności na ścieranie.

  CYSTERNY

  Czterowalcowe zwijarki Davi sterowane CNC są idealnym wyborem do produkcji cystern samochodowych o długości do 12 m, a nawet więcej.

  KONSTRUKCJE

  Maszyny do zwijania profili i kątowników mają szerokie zastosowanie w produkcji ciężkich i wielkich konstrukcji.