MCO – trójwalcowe zwijarki z podwójnym zaciskiem

DAVI

Najbardziej popularny typ urządzeń w branży, ze stałym górnym walcem oraz dwoma bocznymi walcami, poruszającymi się w górę i dół, podginającymi i zwijającymi blachę. Najtańsza zwijarka dla blach z zakresu grubości od 15-20 mm do 80-100 mm i więcej, zalecana do ograniczonego wolumenu produkcyjnego.

MCO – zwijarki trójwalcowe z podwójnym zaciskiem

  Wersja zwijarki:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  BEZ KONIECZNOŚCI WYJMOWANIA BLACHY

  Model MCO, zwany jest „maszyną z podwójnym dociskiem”, gdyż wykonuje podginanie obu końców blachy bez konieczności usuwania materiału z maszyny (co nie jest możliwe na jakiejkolwiek innej maszynie z pojedynczym zaciskiem o konstrukcji asymetrycznej).

  NAPĘDZANE WALCE

  Trzy walce są niezależnie napędzane za pomocą silników hydraulicznych, montowanymi bezpośrednio na wale walców, pozwalające przenosić potężny moment obrotowy i zapewniające doskonałe podawanie materiału, bez ryzyka jego wyślizgnięcia się. Urządzenia innych marek posiadają wyłącznie górny napędzany walec LUB tylko dwa napędzane boczne walce, co utrudnia prawidłowe przesuwanie cienkich, wąskich lub cylindrów o dużych średnicach. Walce „”jałowe”” mogą być napędzane, ale jedynie na życzenie i silnikami pomocniczymi.

  DOKŁADNE PODAWANIE MATERIAŁU

  Wszystkie trzy walce są bezpiecznie i skutecznie zatrzymywane automatycznie i hydraulicznie, zamiast przy pomocy mało wydajnych okładzin hamulcowych – popularnego rozwiązania w przypadku innych marek.

  WYJĄTKOWE KORZYŚCI DAVI

  SERVO TRONIC

  Servo-Tronic jest bardziej dokładny od poprzednich hydraulicznych, elektronicznych lub mechanicznych systemów równoległości i utrzymuje wszystkie trzy walce równolegle, nawet w przypadku wystąpienia problemów elektronicznych, ponieważ posiada podwójny, niezależny ale zintegrowany system kontroli równoległości (Davi Patent).

  PODGINANIE PLANETARNE

  Gwarantuje doskonałą okrągłość, dzięki planetarnemu ruchowi bocznych walców (Patent DAVI), zbliżając je do środka maszyny (najbardziej „”ciasna”” z dostępnych geometrii), a w porównaniu do skośnych prowadnic liniowych innych marek, szczególnie na dużych średnicach, przesuwają się coraz dalej od walca centralnego i zacisku blachy.

  TECHNOLOGIA DAVI

  Planetarne prowadnice (beztarciowe, odporne na zgorzelinę walcowniczą, o mniejszej konieczności smarowania i bezobsługowe), stałe smarowanie, oszczędność energii, cyfrowy Roll-by-Wire, podwójny system równoległości Servo-Tronic, czynią ją innowacyjną, nowoczesną, łatwą w obsłudze, wysoce wydajną oraz dokładną i bezobsługową.

  ISO – WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH

  Certyfikowane ISO 9001:2008, zgodnie z wysokimi normami ISO. Zaprojektowane i wyprodukowane pod kątem wysokiej wydajności, wybitny projekt wspólny dla najbardziej renomowanej grupy produktów „”100% Made in Italy””. Czerpane korzyści z pasji profesjonalistów rynku lokalnego, kolebki najbardziej zaawansowanych technicznie włoskich firm takich jak Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, ect.

  Zobacz również: