MCA – zwijarki małe czterowalcowe

DAVI

Innowacyjny i ekskluzywny projekt, do zwijania blach o grubościach od 10-15 mm. Bardzo dokładne urządzenia, szybkie, proste i intuicyjne. Najbardziej zaawansowana technicznie zwijarka do lekkich zastosowań na rynku.

MCA – zwijarki czterowalcowe małe

  Wersja zwijarki:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  CYKL JEDNEJ FAZY

  Nie zachodzi potrzeba wstępnego podginania obu końców blachy a następnie zwijania, jak ma to miejsce przy maszynach trójwalcowych. Cylinder może zostać zwinięty, włączając pogięcie obu końców, przechodząc blachą w jednym przejściu.

  Operator powinien znaleźć tylko jedną pozycję dla każdego walca bocznego, aby uzyskać gotowy element.

  STEROWANIE ZA POMOCĄ CNC

  Maszyna jest sterowana za pomocą podstawowego, przyjaznego dla użytkownika sterowanie CNC, aby zwijać elementy automatycznie. Bardziej zaawansowane sterowanie DAVI CNC (najbardziej zaawansowane w branży, wybranych przez NASA), są samo-programowalne, bez konieczności obsługi przez doświadczonych operatorów.

  DOKŁADNE PODAWANIE MATERIAŁU

  Oba walce dociskowe są zasilane za pomocą niezależnych silników hydraulicznych, skutecznie zatrzymywanych hydraulicznie i bezpiecznie, zamiast przy pomocy mało wydajnych okładzin hamulcowych – popularnego rozwiązania w przypadku innych marek.

  POZIOME PODAWANIE

  Blachy są ładowane horyzontalnie, aby umożliwić użycie podajników oraz automatycznych systemów ładowanie i rozładunku. Maszyny sterowane CNC stają się automatycznymi „bezzałogowymi” centrami zwijającymi, z niezwykle krótkim czasem cyklu, idealnymi do produkcji o wysokiej ilości.

  WYJĄTKOWE KORZYŚCI DAVI

  SERVO TRONIC

  Servo-Tronic jest bardziej dokładny od poprzednich hydraulicznych, elektronicznych lub mechanicznych systemów równoległości i utrzymuje wszystkie trzy walce równolegle, nawet w przypadku wystąpienia problemów elektronicznych, ponieważ posiada podwójny, niezależny ale zintegrowany system kontroli równoległości (Davi Patent).

  PODGINANIE PLANETARNE

  Gwarantuje doskonałą okrągłość, dzięki planetarnemu ruchowi bocznych walców (Patent DAVI), zbliżając je do środka maszyny (najbardziej „”ciasna”” z dostępnych geometrii), a w porównaniu do skośnych prowadnic liniowych innych marek, szczególnie na dużych średnicach, przesuwają się coraz dalej od walca centralnego i zacisku blachy.

  TECHNOLOGIA DAVI

  Planetarne prowadnice (beztarciowe, odporne na zgorzelinę walcowniczą, o mniejszej konieczności smarowania i bezobsługowe), stałe smarowanie, oszczędność energii, cyfrowy Roll-by-Wire, podwójny system równoległości Servo-Tronic, czynią ją innowacyjną, nowoczesną, łatwą w obsłudze, wysoce wydajną oraz dokładną i bezobsługową.

  ISO – WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH

  Certyfikowane ISO 9001:2008, zgodnie z wysokimi normami ISO. Zaprojektowane i wyprodukowane pod kątem wysokiej wydajności, wybitny projekt wspólny dla najbardziej renomowanej grupy produktów „”100% Made in Italy””. Czerpane korzyści z pasji profesjonalistów rynku lokalnego, kolebki najbardziej zaawansowanych technicznie włoskich firm takich jak Ferrari, Maserati, Lamborghini, Ducati, ect.

  Zobacz również: