Szlifierki

Aceti Macchine

Aceti Macchine projektuje i produkuje maszyny do obróbki i wykańczania metali. Doświadczenie i wiedza zdobyte przez dziesięciolecia przy produkcji tysięcy maszyn plasują firmę jako lidera w swojej branży zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Od 1979 r. Aceti opracowało i wyprodukowało ponad 100 różnych modeli maszyn, w tym szlifierki taśmowe do satynowanego wykończenia, wykrawarki do rur, gratowarki do blach i rur, ukosowarki, szlifierki taśmowe i tarczowe, maszyny do polerowania, ostrzałki do wierteł i frezów, maszyny do ostrzenia narzędzi, a także odciągi pyłów.

Produkty Aceti znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach: inżynierii mechanicznej, konstrukcjach stalowych, hutnictwie i obróbce odlewów, przemyśle stoczniowym, kolejowym, samochodowym, przy produkcji mebli, polerowaniu metali i wielu innych.

Szlifierki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Zobacz również: