Przecinarki

THOMAS & FLOTT & JEPSON

Historia firmy zaczyna się w latach 50. XX wieku w Veneto, a konkretnie w Magrè di Schio, małym miasteczku położonym w prowincji Vicenza w północnych Włoszech. Jego główną postacią jest Cav.

Giuseppe Tomasi, wówczas w wieku dwudziestu kilku lat, który zaczyna kłaść podwaliny pod realizację swoich marzeń z entuzjazmem i pracowitością: projektuje i produkuje pierwsze przecinarki tarczowe w swoim skromnym warsztacie mechanicznym. W ciągu następnych kilku lat małe przedsiębiorstwo rośnie i rozpoczyna produkcję maszyn do warsztatów i firm obrabiających metal. Firma, zyskując nazwę THOMAS, szybko się rozwija zarówno na poziomie krajowym, jak i globalnym. Od końca lat siedemdziesiątych przedsiębiorstwo koncentruje się na projektowaniu maszyn do przecinarek (pił) tarczowych i taśmowych.

Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w branży i szeroko rozwiniętej sieci handlowej, nowo utworzona grupa STHEMMA, zapewnia wydajność i niezawodność maszyn THOMAS na całym świecie, a także przecinarki taśmowe i tarczowe produkowane przez WAL-ZER. THOMAS oferuje szeroką gamę przecinarek tarczowych – ręcznych i półautomatycznych oraz przecinarek taśmowych – ręcznych, grawitacyjnych, półautomatycznych z siłownikiem hydraulicznym oraz automatycznych, sterowanych NC przecinarek taśmowych z ramieniem i dwukolumnowych.

Dzięki swoim globalnym partnerom FLOTT jest nie tylko najstarszym, ale także jednym z wiodących w Europie producentów zaawansowanych, wysokiej jakości przecinarek, ale też wiertarek oraz szlifierek.

Dla firmy JEPSON innowacja oznacza ciągłe doskonalenie produktów, przyjazność ich maszyn dla klientów i wartość dodaną do wykonanej pracy. Zapewniają to nasze ciągłe
inwestycje w badania i rozwój.

Inżynierowie JEPSON raz po raz odnoszą sukcesy w ustanawianiu nowych standardów w branży dzięki technologii cięcia na sucho DRY CUTTER, innowacji zapoczątkowanej przez JEPSON w latach 80-tych. Cięcie na sucho nie było już tylko pomysłem, stało się rzeczywistością. Wykorzystując najbardziej zaawansowaną technologię ostrzy, JEPSON Dry Cutters to maszyny, których zadaniem jest zapewnienie czystszego, szybszego i dokładniejszego cięcia metalu niż kiedykolwiek wcześniej. Ta innowacja zapewniła Jepsonowi wiodącą pozycję na rynku w Europie.

Nowa generacja maszyn do cięcia metalu na sucho i brzeszczotów z węglików spiekanych została opracowana i przetestowana w niemieckiej fabryce. Jako jeden ze światowych liderów na rynku przenośnych elektronarzędzi, firma oferuje najlepsze innowacyjne produkty oraz najwyższe standardy w branży w sposób konsekwentny i ciągły.

Przecinarki

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Zobacz również: