Narzędzia do pras krawędziowych

Rolleri

Od 1987 roku firma Rolleri produkuje narzędzia standardowe i specjalne do pras krawędziowych. To obecnie jednym z największych producentów oprzyrządowania do pras krawędziowych w Europie. Wspólnie ze swoimi partnerami obsługuje całą Europę szybko i niezawodnie.

Reorganizacja struktury firmy Rolleri w 2012 zapewniła istotne wzmocnienie jej obecności na wielu rynkach. W związku z powyższym, w 2016 roku znacząco zwiększone zostały możliwości produkcyjne firmy poprzez budowę kolejnej, nowej hali oraz zakup wielu maszyn i urządzeń.

Narzędzia do pras krawędziowych

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

    Rolleri posiada certyfikat ISO 9001:2015. Bycie Państwa dostawcą to wspólne poszukiwanie najlepszego i najtańszego narzędzia oraz opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie gięcia blachy. W dziele rozwoju, oprócz narzędzi specjalnych, tworzone są niestandardowe mocowania, które pozwalają na zwiększenie wydajności pracy w Państwa firmie. Technicy i inżynierowie firmy Rolleri opracowują specjalnie dla Państwa praktyczne i niedrogie rozwiązania. W pracy nad narzędziami wykorzystywane są złożone trójwymiarowe modele bryłowe, co daje możliwości wykonywania symulacji gięć.

    Surowce wykorzystywane do produkcji pochodzą od kwalifikowanych dostawców, którzy spełniają międzynarodowe normy, dotyczące chemicznego składu materiałów. Jest to gwarancja wysokiej obciążalności narzędzi i ich wytrzymałości na rozciąganie. Wszystkie narzędzia do pras krawędziowych produkowane są samodzielnie przez firmę Rolleri. Bardzo wysoka waga przywiązywana jest do precyzyjności szlifu, gwarantowanej powtarzalności produkcji i doskonałej równoległości narzędzi. Aby otrzymać jak najlepsze wyniki gięcia, narzędzia są hartowane indukcyjnie do 54-60 HRC. Każdy produkt końcowy poddawany jest kontroli jakości i posiada swój numer seryjny, co pozwala na jego śledzenie i identyfikację.

    Obrabiarki sterowane numerycznie gwarantują najwyższą precyzję szlifu (tolerancja +/-0,01 mm), doskonałą równoległość i powtarzalność. Przy ich pomocy można obrabiać również elementy i powierzchnie hartowane. Wszelkie modyfikacje promieni i kątów wykonywane są precyzyjnie według wytycznych danego Klienta.