MCB – systemy do zwijania wież wiatrowych WT

DAVI

PAKIET WYDAJNOŚCIOWY “HIGH PRODUCTIVITY PACKAGE” dla PRODUKCJI WIEŻ WIATROWYCH ORAZ TYPU OFF-SHORE.

Zakres grubości materiałów używanych do produkcji wież i podstaw typu off-shore znacznie wzrósł w porównaniu do wież typu on-shore, osiągając ponad 140 mm dla elementów podstawy i 100 mm dla wież.

Aby ograniczyć koszty i zapewnić konkurencyjność, wszystkie etapy budowy konstrukcji stalowych są dokładnie projektowane poprzez definiowanie wszystkich parametrów, które należy uwzględnić podczas procesu produkcyjnego.

DAVI nie pozostało obojętne w ciągu ostatnich kilku lat na potrzebę dokładności i wysokiej produktywności w przemyśle wiatrowym, projektując PAKIET WYSOKO WYDAJNOŚCIOWY do zwijarek wież wiatrowych, początkowo dedykowanego do produkcji wież lądowych, a następnie do fundamentów i konstrukcji off-shore.

  Wersja zwijarki:

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HGM MASZYNY Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Harcerskiej 6, w celu uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  Liczba dedykowanych urządzeń pomocniczych (wiele z nich to patenty DAVI), zainstalowanych na czterowalcowych maszynach do zwijania wież wiatrowych, pozwalają jednemu operatorowi na zwinięcie blachy w cylinder lub stożek w mniej nie 10-15 minut, w jednym przejściu, z zachowaniem najwyższych tolerancji geometrycznych.

  Ze względu na wysoką dokładność systemu, zgodnie z najwyższymi tolerancjami produkcyjnymi, następną fazę jaką jest proces re-rollingu można uniknąć, co znacznie skraca cykl produkcji.

  Dzięki urządzeniom pomocniczym, PAKIET WYSOKO WYDAJNOŚCIOWY do zwijarek wież wiatrowych potrafi łatwo i szybko ustawić materiał, będąc sterowanym prze jednego operatora tak, aby przygotować zwinięty cylinder pod sczepienie, które następnie odbywa się na samym urządzeniu.

  Cały PAKIET WYSOKO WYDAJNOŚCIOWY do zwijarek wież wiatrowych jest sterowany za pomocą najbardziej zaawansowanego sterowania numerycznego DAVI-iRoll© PLUS on iPad, które zostało opracowane wspólnie z centrum badawczym NASA i certyfikowany „Świadectwem uznania”, wydanym przez agencję kosmiczną USA. Sterowanie może uruchamiać programy do seryjnych produkcji z doskonałym poziomem automatyzacji oraz może być zdalnie programowany.

  Pakiet wysoko wydajnościowy, w połączeniu z maszynami czterowalcowymi Davi, zapewnia wysoką dokładność i wydajność, co czyni go niekwestionowanym najbardziej efektywnym rozwiązaniem na rynku energii wiatrowej.

  Do dnia dzisiejszego, na Świecie pracuje ponad 200 maszyn Davi wyłącznie w sektorze energii wiatrowej. Te liczby podkreślają niekwestionowana pozycję lidera rozwiązań Davi w tym jakże strategicznym rynku energii odnawialnej.

  Zobacz również: